Wielki Turniej Gier Planszowych – dorośli kontra dzieci

Ostatnie cztery miesiące zmieniły świat. Wcześniej rodzice, nauczyciele i inne osoby z otoczenia dzieci przestrzegały je przed nadmiernym korzystaniem z komputera, siedzeniem w internecie czy wirtualnymi kontaktami przez media społecznościowe. Latami budowana filozofia runęła w jednej chwili. Izolacja, zdalna nauka – oto życie, które zastąpiło wspólną zabawę na dworze, chwile spędzone razem na rozmowach, żartach, przekomarzaniu się i zdrowej rywalizacji. Teraz czas przypomnieć dzieciom, że życie w realu jest równie fantastyczne co w sieci, a nawet lepsze.

Wierzymy, że przyda się to także pracownikom firm, którzy przez ostatnie miesiące byli zmęczeni zdalną pracą, łączeniem obowiązków domowych i służbowych oraz troską o przyszłość. Nawet w trudnych czasach, a może szczególnie w nich, możemy zmieniać świat. Naszą drobną cegiełką do tej zmiany jest zachęcenie do gry w gry planszowe. Planszówki pozwalają spędzić razem czas, uczą rywalizacji, godzenia się z porażką i zwycięstwem, rozwijają, wzbogacają wiedzę z różnych dziedzin.

  1. Chcielibyśmy, aby pracownicy :
    1. wybierali i kupowali interesującą, rozwojową, ciekawą i wciągającą grę planszową, a po dokonaniu zakupu  zostawili ją we wskazanym miejscu w firmie lub,
    2. kupili wybraną grę planszową w sklepie internetowym  i przesyłali bezpośrednio do nas do Fundacji (Wiejska 19, 00-480 Warszawa)

Pakiety gier zgromadzone przez firmy będą Nagrodami dla dzieci  i młodzieży z miejscowości do 20 000 mieszkańców, którzy zgłoszą się do Konkursu, na przygotowanie  projektu gry planszowej. Liczy się dla nas zarówno pomysł, jak i wykonanie wszystkich elementów.

Wybór zwycięzców nastąpi na podstawie przesłanych do nas filmów. Także pracownicy firm wezmą udział w głosowaniu.

Na wszystkich uczestników czeka NIESPODZIANKA – zaplanujemy ją we wrześniu, kiedy będzie więcej wiadomo o sytuacji epidemiologicznej w naszym kraju.

Jeśli Twoja Firma chciałaby dołączyć napisz do nas: biuro@fpmw.pl