UWAGA! KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY!

#CzytamRecenzuję – konkurs na recenzję

Do konkursu złożono już: 10 recenzji

Wyniki konkursu

Z wielką radością informujemy, że po wielu godzinach dyskusji połączonej komisji pracowników Fundacji i Ibby Polska udało nam się wybrać laureatów konkursu. Wielkie gratulacje dla Igora Filipowskiego, który urzekł nas wspaniałą recenzją książki „Był sobie pies”. Dodatkowo komisja przyznała dwa wyróżnienia: dla Mileny Zaborskiej za recenzję książki „Hazel Wood” oraz Huberta Smykowskiego za recenzję książki „Brzydkie kaczątko”. Wszystkim zwycięzcom gratulujemy. Nagrody wyślemy tak szybko, jak nam na to pozwoli sytuacja w kraju.

Zachęcamy do przeczytania zwycięskich recenzji.

Zwycięskie recenzje

MIEJSCE I
Igor Filipowski, lat 14
„Był sobie pies”
WYRÓŻNIENIE
Milena Zaborska, lat 17
„Hazel Wood”
WYRÓŻNIENIE
Hubert Smykowski, lat 9
„Brzydkie kaczątko”

O konkursie

Jeśli lubisz czytać książki, pochłaniasz jedną za drugą i każdą wolną chwilę spędzasz właśnie na czytaniu- to ten konkurs jest dla Ciebie!

Jeśli nie lubisz czytać, ale masz swoją jedną ukochaną książkę, która jest Twoim przyjacielem i uważasz, że każdy powinien ją poznać- ten konkurs jest dla Ciebie!

Jeśli nie lubisz czytać i nie masz swojej ukochanej książki, ale jesteś otwarty/-a na nowe doświadczenia, odważny/-a i rządny/-a przygód- ten konkurs jest dla Ciebie!

Zapraszamy wszystkich (od 6 do 18 lat)- napiszcie recenzję książki (znanej czy nieznanej, mądrzejszej czy zabawniejszej, prawdziwej czy fantastycznej, historycznej, czy współczesnej, pisanej prozą, wierszem czy rysunkiem- dowolnie) zgłoście się i wygrajcie dla siebie nagrodę, a dla swojej „świetlicy” pakiet książek do świetlicowego kącika czytelniczego (jeśli takiego nie macie, to będzie dobry moment, aby powstał).

Przed przystąpieniem do konkursu zapraszamy do zapoznania się z dokumentami!

Wszystkie pytania i wątpliwości spróbujemy rozjaśnić pod numerem telefonu 22 584 21 59 lub mailowo pod adresem:  joanna.srebnicka@fpmw.pl

Terminy

0 kwietnia 2020
Ostatni dzień nadsyłania recenzji
0 maja 2020
Ogłoszenie wyników konkursu
Koniec przyjmowania zgłoszeń
0
0
0
Days
0
0
Hrs
0
0
Min
0
0
Sec
Działania Terminy realizacji poszczególnych
działań
Ogłoszenie konkursu 09.03.2020
Koniec przyjmowania recenzji 20.04.2020
Ogłoszenie wyników na stronie 11.05.2020
Wysyłka nagród Jeszcze nie ustalono

Dokumenty do pobrania