• Każdy Darczyńca, będący osobą prawną, może odliczyć od dochodu darowizny przekazane na działania Fundacji do kwoty równej 10% dochodu przed opodatkowaniem.

  • Jakiś ciekawy tytuł
    na dwie linijki

  • Jakiś ciekawy tytuł
    na dwie linijki

Małe i średnie firmy

Pomagaj rodzinom zastępczym cały rok i zostań Przyjacielem Fundacji Polki Mogą Wszystko. Program Przyjaciele Fundacji Polki Mogą Wszystko powstał z myślą o małych i średnich firmach o wielkim sercu, które chcą zaangażować się w pomaganie rodzinom zastępczym.

Każdy Darczyńca, będący osobą prawną, może odliczyć od dochodu darowizny przekazane na działania Fundacji do kwoty równej 10% dochodu przed opodatkowaniem.

Porozmawiajmy

Anna Jakubowska-Gołębiewska
tel: 884 379 999
e-mail:a.jakubowska-golebiewska@fpmw.pl

Co zyskasz:

  • pewność, że realnie pomagasz i sprawiasz, że życie wielu dzieci staje się lepsze
  • możliwość odpisu podatkowego - każdy Darczyńca, będący osobą prawną, może odliczyć od dochodu darowizny przekazane na działania Fundacji do kwoty równej 10% dochodu przed opodatkowaniem (art. 18 ust. 1 pkt. 1 i 7 ustawy o podatku od osób prawnych).
  • wkład w budowę lepszego jutra – szczęśliwe dzieci zbudują nam szczęśliwą przyszłość
Zapisz się do programu

Co finansujesz:

Szkolenia dla rodzin zastępczych

W dzieciach budują poczucie własnej wartości, uczą kompromisów i asertywności, a rodziców uczą patrzeć „ponad” zachowaniem dziecka, na potrzebę, która się za nim kryje i na nią odpowiadać.

Pomoc psychologiczna

Dzieci opuszczone przez rodziców biologicznych, skrzywdzone, często mające poczucie, że rodzice wybrali nałogi zamiast nich, potrzebują profesjonalnej pomocy by stać się szczęśliwymi dorosłymi.

Zajęcia w świetlicach

Pokazujące dzieciom ich talenty i możliwości, dające możliwość integracji międzypokoleniowej - mamy też zajęcia dla seniorów!
Każdy Darczyńca ma prawo odliczyć o dochodu darowizny przekazane na działania Fundacji do kwoty równej 6% dochodu przed opodatkowaniem (art. 26 ust. 1 pkt 9 ustawy o podatku od osób fizycznych). Potwierdzenie przelewu należy przechowywać 5 lat od dokonania darowizny.

Wpłać darowiznę na cele statutowe fundacji

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację Polki Mogą Wszystko w celu otrzymywania informacji o działaniach fundacji.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram