Konsultacja z terapeutą Integracji Sensorycznej (SI)

Zapraszamy na konsultację z terapeutą Integracji Sensorycznej.

Prawidłowa integracja sensoryczna jest podstawą poprawnego funkcjonowania zarówno w domu, jak i w szkole/przedszkolu. Jej brak jest przyczyną trudności w uczeniu się, koncentracji, kontroli emocji oraz w nawiązywaniu właściwych relacji społecznych, zarówno z rówieśnikami jak i dorosłymi.

Integracja sensoryczna to zdolność do rozumienia i porządkowania bodźców i informacji dostarczanych z otoczenia i z własnego ciała poprzez zmysły takie jak: wzrok, słuch, dotyk, węch, przedsionek, propriocepcja (czucie głębokie). Umiejętność ta pozwala dziecku zrozumieć, jak funkcjonuje otaczający je świat i nadaje sens nieustannie docierającym zewsząd bodźcom.

Konsultacja jest odpłatna a jej koszt to 90 zł. Długość spotkania: 50 minut.

Chcesz zapisać dziecko? Napisz na adres e-mail: joanna.srebnicka@fpmw.pl. Odezwiemy się i zaproponujemy najbliższy wolny termin.

Opłatę za konsultację prosimy przesłać na konto: mBank PL72 1140 1010 0000 5494 1000 1001 z dopiskiem "Konsultacja SI - imię i nazwisko podane przy rejestracji"

Przed wizytą prosimy o wydrukowanie i wypełnienie KWESTIONARIUSZA SENSOMOTORYCZNEGO oraz WYWIADU OGÓLNEGO dostępnych do pobrania poniżej a następnie o przekazanie ich podczas konsultacji.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram