Letnia szkoła w Bezpiecznej Przystani

Zapraszamy dzieci do Letniej Szkoły w Bezpiecznej Przystani. Nasze zajęcia to dobra zabawa, wiele radości a przy okazji rozwój umiejętności i zwiększenie wiedzy: język polski, angielski i ukraiński.

Na specjalne życzenie rodziców i w trosce o radosne i beztroskie wakacje dla dzieci ogłaszamy w lipcu obniżenie opłaty* (dla dzieci zapisanych na zajęcia w lipcu do 28 czerwca i wniesionej opłacie do 5 lipca):

 • 80 zł/tydzień Letniej Szkoły w Bezpiecznej Przystani (2x40 zł),
 • 150 zł/tydzień łącznie jeżeli dziecko bierze udział w Letniej Szkole w Bezpiecznej Przystani i w Wakacjach w Bezpiecznej Przystani.

Letnia szkoła w Bezpiecznej Przystani zaczyna się od 02.07.2024 r. Zajęcia trwają 2 dni tygodniowo.

Oferujemy zajęcia dla dzieci w wieku 5-10 lat.

* Cena regularna z ostatnich 30 dni przed obniżką: 200 zł/tydzień (cena obejmuje cały program zajęć oraz wyżywienie w postaci obiadu)

Harmonogram
Dzień Godzina Zabawy z językiem polskim, angielskim i ukraińskim, matematyczne wyzwania, robotyka, kreatywne wyrażanie siebie i rozwój umiejętności potrzebnych w szkole
Wtorek 9 30 — 17 00
Czwartek 9 30 — 17 00

* Zgłoś się za pomocą poniższego formularza, a my skontaktujemy się z Tobą.


  Zapisy na Letnią szkołę w Bezpieczniej Przystani
  (* - obowiązkowe)

  1. Dane dziecka i opiekuna  2. Zgody

  * Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Fundację Polki Mogą Wszystko danych osobowych moich i dziecka zawartych w zgłoszeniu.

  Administratorem Twoich danych osobowych i danych zgłaszanych dzieci jest Fundacja Polki Mogą Wszystko z siedzibą w Warszawie (00-336), przy ul. Mikołaja Kopernika 30. Dane osobowe będą wykorzystywane w szczególności w celu rejestracji dziecka na "Letnią szkołę w Bezpiecznej Przystani" .
  Podanie danych jest dobrowolne. Jednak niepodanie danych zaznaczonych gwiazdką uniemożliwi wysłanie zgłoszenia.  Aktualizacje

  Aktualizacja 2024-05-27

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram