Wakacje w Bezpiecznej Przystani

Zapraszamy dzieci na wakacje w Bezpiecznej Przystani. Wakacje to czas zabawy, nawiązywania znajomości, pozytywnych wrażeń i niezapomnianych przeżyć.

Na specjalne życzenie rodziców i w trosce o radosne i beztroskie wakacje dla dzieci ogłaszamy w lipcu obniżenie opłaty* (dla dzieci zapisanych na zajęcia w lipcu do 28 czerwca i wniesionej opłacie do 5 lipca):

 • 120 zł/tydzień Wakacji w Bezpiecznej Przystani (3x40 zł),
 • 150 zł/tydzień łącznie jeżeli dziecko bierze udział w Wakacjach w Bezpiecznej Przystani i w Letniej Szkole w Bezpiecznej Przystani.

Wakacje w Bezpiecznej Przystani zaczyna się od 01.07.2024 r. Zajęcia trwają 3 dni tygodniowo.

Oferujemy zajęcia dla dzieci w wieku 5-10 lat.

* Cena regularna z ostatnich 30 dni przed obniżką: 300 zł/tydzień (cena obejmuje cały program zajęć oraz wyżywienie w postaci obiadu)

Harmonogram
DzieńGodzinaRóżne warsztaty, magiczne eksperymenty, intelektualne poszukiwania, wycieczki, wizyty w muzeach, spacery i pikniki, ciekawe zajęcia i wiele więcej.
Poniedziałek930 — 1700
Środa930 — 1700
Piątek 930 — 1700

* Zgłoś się za pomocą poniższego formularza, a my skontaktujemy się z Tobą.

  Zapisy na wakacje w Bezpieczniej Przystani
  (* - obowiązkowe)

  1. Dane dziecka i opiekuna  2. Zgody

  * Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Fundację Polki Mogą Wszystko danych osobowych moich i dziecka zawartych w zgłoszeniu.

  Administratorem Twoich danych osobowych i danych zgłaszanych dzieci jest Fundacja Polki Mogą Wszystko z siedzibą w Warszawie (00-336), przy ul. Mikołaja Kopernika 30. Dane osobowe będą wykorzystywane w szczególności w celu rejestracji dziecka na "Wakacje w Bezpiecznej Przystani" .
  Podanie danych jest dobrowolne. Jednak niepodanie danych zaznaczonych gwiazdką uniemożliwi wysłanie zgłoszenia.


  Aktualizacje

  Aktualizacja 2024-05-27

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram